Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

İnsanlık Suçu Fragman

<< 1 2 3

İnsanlık Suçu 8. Bölüm Fragmanı Final

Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Dram, Aşk
Yönetmen: Barış Yöş
Senaryo: Can Sinan
Kanal ve Yayın Günü: Kanal D - Cumartesi - 20.00
İnsanlık Suçu Oyuncuları:
Kaan Yıldırım Kaan Yıldırım (Cemal)
Gizem Karaca Gizem Karaca (Suna)
Deniz Uğur Deniz Uğur (Emel)
Ahmet Mümtaz Taylan Ahmet Mümtaz Taylan (Sami)
İnsanlık Suçu Konusu: Pastel Film'in yapımcılığını yaptığı Can Sinan'ın senaristliğini, Barış Yöş'ün yönetmenliğini üstlendiği yeni dizi İnsanlık Suçu çok yakında ekranlara gelecek. Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan, Deniz Uğur, Cankat Aydos, Cansu Dağdelen ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin rol aldığı Adana'da başlayıp İstanbul'a taşınan hikaye izleyicilere hem tutkulu bir aşkı hemde dramı yaşatacak.
Yorum Yap

İnsanlık Suçu dizisine 8 Yorum Yapıldı
  1. Sündüz: Neden final oldu yaaa
  2. ben kan izmirden: suna yine gukanna cavidanin oyununa geldim ama cemal yine sunayi bu evlilik oyunundan kurtaraca cemal cantayi birakan adami buluyor sunayi yine gukanin oyunundan kortaracak sunada gukanin oyunarina gelmesinartik gukanna suna yakismiyor bizim isteyimiz sunayin cemalle olmasi suna cemalin yaninda olmasini istiyorus bir isteyimiz daha var suna yine gukanin oyunundan kurtulacak sekiz bulumde
  3. ben orhan istanbuldan: cemal sunayi gukanin oyununa geldini ureniyor cemal sunayi gukanin elinden kurtaracak yine evliliktenkurtaracak sunada gukanin oyunnarina gelmesin suna neden gukanna evlendi evlilik sahtemi 8 kiz bulumde cemal sunayi gukanin elinden kurtariyor suna yine suna cemali dinnemedi gukanin oyununa geldi ama suna yine bu evlilikten kurtuluyor sekiz bulumde
  4. Sündüz: Cok güzel bir dizi. Dizinin oynadığı saatlerde işdeyim Bana bir zahmet hangi sitede tek parça olarak izleye bileceğim bir sayfa söylerseniz sevinirim
  5. nizam çakır: gercek lerı anlatıyor tıpkı gercek hayta yasananlar gıbı guzel dızı ınsakah yayından kalkmaz
  6. İsimsiz: Güzel dizi devami olur
  7. Serpil: Cok begenerek izliyorum harika nolur bitirmeyin.karakterler hepsi sahane konu mukemmel.bu senecizledigim en iyi dizi diyebilirim.
  8. Nursel: Tek kelime ile bayıldım.mükemmmel oyuncular karakterler Süpersiniz . Kaan dizilerin aranan yeni yüzü bence Sert ve doğru delikanlı Kaan imzasını koydu bu dizide başarılar

İnsanlık Suçu Dizisi Özet

İnsanlık Suçu 8. Bölüm Özeti ve Konusu
Babaannesinin ihanetine uğrayan Cemal büyük bir üzüntü ve öfke yaşar. Ona destek olan tek kişi ise Suna olur. Diğer yandan oğlu tarafından terk edilen Hülya onu tekrar oğlu olması için ikna edebilmek uğruna büyük bir risk alır. Ya ölecektir ya da oğlunu geri kazanacaktır. Hülya ateşler içerisinden sağ çıkabilecek mi? Cemal annesini affedecek mi? Cemal ve Suna'nın zamanla yakınlaşmasında neler yaşanacak? Gökhan kurnazca hareket edip Cemal'i oyuna getirmiştir. Cemal bu oyuna karşılık vermek için harekete geçer. Zekice bir planla Gökhan'ı hem müşterilerinin hemde Sami'nin gözü önünde küçük düşürür.
İnsanlık Suçu 7. Bölüm Özeti ve Konusu
Cemal yıllar sonra ilk kez gördüğü babaannesi Kadriye'den baba yadigari atölyeyi kendisine devretmesini ister. Kadriye'nin bunun için tek bir şartı vardır. Cemal eğer annesini hayatından çıkarrırsa istediğini alacaktır. Cemal büyük bir seçim yapmak zorunda bırakılmıştır. Cemal'in Kadriye ile görüştüğünü sonradan öğrenen Hülya bu duruma çok sinirlenir. Cemal zamanla ondan soğumaktadır. Gökhan ise hapisten çıkarken yeni bir çevre edinmiştir. Ona el kol olan bir de yardımcısı vardır artık. Suna evden ayrılarak kendi ayakları üzerinde durmaya çalışırken Cemal'den uzak kalmaya kararlıdır fakat bu hiç kolay olmayacaktır.

İnsanlık Suçu 6. Bölüm Özeti ve Konusu
Sami'nin öz oğlu olduğunu bir türlü kabullenmek istemeyen Cemal aksini ispatlamak için annesiyle iletişime geçer fakat istediği tepkiyi alamaz. Bu gerçeği kabullenmekte annesini affetmek de Cemal'i zora sokacaktır. Annesi başta olmak üzere herkese öfke duyan Cemal ne yapacağını bilemez. O anda herkesten çok Suna'ya ihtiyaç duyar. Suna ise Cemal ve Gökhan'ın kardeşi olduğunu öğrenmenin şoku içerisindedir.

İnsanlık Suçu 5. Bölüm Özeti ve Konusu
Cemal Selim'le birlikte kaçan Esra'yı affetmek istemez ve bebeği elinden alarak kız kardeşini cezalandırmak ister. Şu sıralar çok sık Cemal ve ailesiyle alakadar olan Cevher istemeden de olsa ağabeyi Turhan'ın tepkisinin Cemal'e yönelmesine neden olur. Suna ve Cemal'in her geçen gün daha da yakınlaşması GÖkhan'ı kıskançlık krizine girmesine sebep olur. Başlarına gelen kötü olaylardan dolayı Emel oğlunun eski günlerine dönmesi için elinden geleni yapacaktır.
İnsanlık Suçu 4. Bölüm Özeti ve Konusu
Cemal yeni hamlesiyle Selim'den ve tehditlerinden kurnazlığı sayesinde kurtulmayı başarmıştır. Sonunda rahatlığa kavuşan Cemal annesinden gelen telefonla soluğu hastanede kız kardeşi Esra'nın yanında soluğu alır. Hastaneye gittiğinde Esra'nın gebe olduğunu öğrenen Cemal çılgına döner. Cemal ısrarla bebeğin kimden olduğunu öğrenmek ister. Esra ise bu ismi ona söylememekte kararlıdır. Cemal kızgınlıkla kardeşine zarar verme noktasına geldiğinde Suna engel olur.
İnsanlık Suçu 3. Bölüm Özeti ve Konusu
Gözaltına alınan Cemal soğukkanlılığını korumaya çalışsa da sorguda Komiser'in yakın arkadaşı Selim'le ilgili söyledikleri oldukça canını sıkar. Cemal suçsuzluğunu ispat edemese de delil yetersizliğinden dolayı serbest kalmıştır. Tam işlerini yoluna koymaya başlamışken amcasının görüşmek istemediğini öğrenmiş ve büyük üzüntü yaşamıştır. Cemal'in kardeşi Esra'nın evine kesin dönüş yapar.
İnsanlık Suçu 2. Bölüm Özeti ve Konusu
Adana'nın yoksul semtlerinden birinde sıkıntı içerisinde yaşayan Cemal'in hayatı uzun süredir hasta olan babasının ölümüyle baştan aşağı delirtir. Babası ona ölmeden önce zengin bir amcasının olduğunu itiraf etmiştir. Daha önce hayatta bir amcasının olduğundan bile haberi olmadığı amcası Sami Gökdemir cenazeye gelerek sadece Cemal'in kafasındaki soruları cevaplandırmakla kalmayıp ayrıca onu İstanbul'a davet ederek zengin bir hayat yaşamayı vaat eder.